Konsultacje społeczne

Konsultacje społeczne – lokalne kryteria wyboru operacji oraz kryteria strategiczne (premiujące) dla operacji z zakresu podejmowania oraz rozwoju przedsiębiorczości na obszarze objętym LSR realizowanych przez inne podmioty niż LGD oraz działań inwestycyjnych oraz lokalne kryteria wyboru dla grantobiorców.

 

W wyniku rekomendacji pokontrolnej w ramach kontroli pracowników Urzędu Marszałkowskiego w  Lokalnych kryteriach wyboru operacji oraz kryteriach strategicznych (premiujących) dla operacji z zakresu podejmowania oraz rozwoju przedsiębiorczości na obszarze objętym LSR realizowanych przez inne podmioty niż LGD oraz w Lokalnych kryteriach wyboru operacji oraz kryteriach strategicznych (premiujących) dla operacji z zakresu działań inwestycyjnych na obszarze objętym LSR realizowanych przez podmioty inne niż LGD, a także w lokalnych kryteriach wyboru dla grantobiorców dokonano zmiany w kryterium premiującym dotyczącym konsultacji Wnioskodawcy z pracownikami biura LGD poprzez punktowanie odbycia min. jednej konsultacji w biurze LGD oraz usunięcie możliwości uzyskania 2 punktów za wspomniane konsultacje.

 

Wszelkie proponowane zmiany oznaczone są w w/w dokumentach  czcionką koloru czerwonego.

Wprowadzone zmiany mają na celu zastosowanie się do rekomendacji pokontrolnych, jak również ostateczne doprecyzowanie zapisów w treści lokalnych kryteriów wyboru.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wnoszenie w terminie 7 dni od ukazania się niniejszego ogłoszenia (tj. do dnia 16 listopada 2017 roku) wszelkich uwag, do propozycji nowych zapisów w Kryteriach. Dokument w formacie PDF znajdą Państwo poniżej niniejszej informacji.

Uwagi prosimy wnosić w formie pisemnej- wysłyłając wiadomość e - mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie- "Konsultacje kryteriów".

Sonda dotycząca doradztwa

Język strony

enfrdeitptrues

Kanał YouTube

Archiwalna strona WWW

Kalendarz

listopad 2017
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Polecamy

baner
baner
logo

Aplikacja Mobilna Korony

korona
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android

Sklep App Store (IOS)
QR___app_store.jpg

Sklep Google Play (Android)
QR__google_play.jpg