Konsultacje społeczne

KONSULTACJE SPOŁECZNE – lokalne kryteria wyboru operacji oraz kryteria strategiczne (premiujące) dla operacji z zakresu podejmowania oraz rozwoju przedsiębiorczości na obszarze objętym LSR realizowanych przez inne podmioty niż LGD.

W wyniku weryfikacji dokumentacji po zakończonym naborze w zakresie Podejmowania działalności gospodarczej i weryfikacji dokumentacji na najbliższy nabór wniosków w zakresie Rozwijania istniejącej działalności gospodarczej oraz w celu uszczegółowienia i uszczelnienia lokalnych kryteriów wyboru stosowanych w procesie oceny wniosków z tych działań wprowadzono dodatkowe zapisy oraz dwa nowe kryteria (nr 9 i 10) w dokumencie "Lokalne kryteria wyboru operacji wraz z procedurą ustalania lub zmiany kryteriów wyboru".

Wszelkie proponowane zmiany oznaczone są w w/w dokumencie  czcionką koloru czerwonego.

Wprowadzone zmiany mają na celu ostateczne doprecyzowanie zapisów w treści lokalnych kryteriów wyboru. Proponowane zapisy m.in. uszczegóławiają kryteria, tak, aby były one jednoznaczne i zrozumiałe dla wnioskodawców i jasno określały sposób wyboru dokonywanego przez Radę LGD.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wnoszenie w terminie 7 dni od ukazania się niniejszego ogłoszenia (tj. do dnia 10 lutego 2017 roku) wszelkich uwag, do propozycji nowych zapisów w Kryteriach. Dokument w formacie PDF znajdą Państwo poniżej niniejszej informacji.

Uwagi prosimy wnosić w formie pisemnej- wysłyłając wiadomość e- mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie- "Konsultacje kryteriów"

Załączniki:
Pobierz plik (LOKALNE KRYTERIA wersja 02.2017.pdf)Lokalne kryteria

Sonda dotycząca doradztwa

Język strony

enfrdeitptrues

Kanał YouTube

Archiwalna strona WWW

Kalendarz

listopad 2017
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Polecamy

baner
baner
logo

Aplikacja Mobilna Korony

korona
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android

Sklep App Store (IOS)
QR___app_store.jpg

Sklep Google Play (Android)
QR__google_play.jpg